Demski-Renowacje

Kilka słów o nas

Jesteśmy pionierem w branży oczyszczania powierzchni za pomocą metody ablacji laserowej. Szczycimy się wdrożeniem standardu AT-60 Czyszczenie powierzchni metodą ablacji laserowej DEMSKI-RENOWACJE, który stał się podstawą do działań dla całej branży.

Certyfikat AT-60 Czyszczenie powierzchni metodą ablacji DEMSKI-RENOWACJE jest nieocenionym źródłem informacji na temat nakładów rzeczowych związanych z oczyszczaniem różnych powierzchni obiektów budowlanych przy użyciu technologii laserowej. Ten katalog stanowi podstawę do sporządzania kosztorysów na prace budowlane, a także służy do rozliczania i kontrolowania nakładów rzeczowych między wykonawcą a inwestorem.

Firma DEMSKI-RENOWACJE to również przedsiębiorstwo rodzinne, kontynuujące dziedzictwo pokoleniowej firmy budowlanej MAXBUD – Eugeniusz Demski, obecnej na rynku od 1986 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesbenu podejściu do technologii wyróżniamy się na rynku, oferując innowacyjne i ekologiczne rozwiązania w dziedzinie renowacji i oczyszczania powierzchni.

Certyfikat AT-60

Certyfikat jakości 

Nagroda złoty laur

Biuro czynne:

Od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:30

W soboty od 9:00 do 15:00

oczyszczanie laserowe

Kontakt

+48 509 936 196

biuro@demski-renowacje.pl


Grudziądzka 132,

87-100 Toruń

Copyright © 2024 Dlaczego.pro All Rights Reserved.